Dobrudža. Tradicionālais sieviešu tautastērps sastāv no sarkana, izšūta sarafāna (vai arī svārkiem un vestes), gara, balta kokvilnas krekla, melna, izšūta vilnas priekšauta, dzeltena lakata ar bārkstīm un jostas.

Vīriešu tautastērpu veido melnas bikses, balts kokvilnas krekls ar izšuvumiem krūšu daļā, sarkana vilnas josta un īpašs lakats.

Dobrudžas tautastērpiem ir iespaidīgi rotājumi – tie ir darināti no ziliem un sudraba juvelierizstrādājumiem, un šī krāsu kombinācija ir raksturīga tikai ziemeļaustrumu daļā.

Īpaši ir arī līgavas tērpa rotājumi. Lai pasargātos no ļaunuma, tiek valkāts sarkans plīvurs. Līgava tradicionāli nēsā divus kreklus. Vienam no šiem krekliem izšuvumi nav pilnībā pabeigti, jo pastāv uzskats, ka liels skaistums un perfektums piesaista ‘’ļauno aci’’. Sieviešu tērps sastāv no sarkana, izšūta sarafāna (vai vestes un svārkiem), gara, balta kokvilnas krekla, melna, izšūta vilnas priekšauta un dzeltena lakata vai cepures.

Vīriešu tautastērps pieder tā sauktajam baltajam tipam, jo apģērbs ir galvenokārt gaišas krāsas. Tas sastāv no balta krekla, ciešām biksēm no balta vilnas auduma, sarkanas jostas un melnas cepures.